Ako mať tovar doma v deň nákupu?

Takže.
Tovar si u nás môžete objednať a nechať doviezť až domov. Alebo využijete DHL, alebo priamo náš rozvoz. DHL vám doručí tovar na druhý deň. Náš rozvoz v ten deň. A čo je to ten "náš rozvoz"?

Treba na úvod napísať, že táto služba sa týka aktuálne ľudí s bydliskom v Martine. Budeme sa tešiť, ak raz budeme mať váš záujem rozvážať tovar v celej našej Turčianskej záhradke.
Ako na to?
Tovar si môžete objednať a službu rozvozu po Martine každý pracovný deň. Objednávku máte možnosť urobiť v čase od 00:00 do 12:00 .
Počet objednávok, sme na úvod stanovili pokusne na 10 objednávok denne. Znamená to, že desiati z vás, v uvedenom časovom rozpätí sa môžu nechať takto obslúžiť. Preto treba konať rýchlo.
Ako bude záujem od vás rásť, bude to väčší počet objednávok určite.
Po 12 h sa dáme do balenia objednaného tovaru. Tak aby sme boli na zhruba 16 h pripravení vyraziť. Tovar vám chceme doručiť vždy v rozmedzí 16-19 h. Jednoducho, prídete domov z práce, a v pokoji si preberiete nákup a môžete ho začať používať.

A to je všetko. Chceme vám dať viac pohodlia. Do už aj tak rýchleho toku bytia nášho. Cieľom je, aby ste vy nenaháňali nákupy, ale keď, tak nákupy vás.
Či to bol dobrý nápad, nám dáte odpoveď vy, klienti.

Tak nech sa páči. Nechajte sa obslúžiť. A vybavte celý nákup v jeden deň.

Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk