Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Kuchyňské potreby

Tu nájdete všetko čo doma v kuchyni musíte mať.

Tieto tri základné kuchynské potreby sú ako neoddeliteľní pomocníci v každej domácej kuchyni!

"Ostrý kuchynský nôž": Prvá zásadná potreba, ktorá by nemala chýbať, je ostrý kuchynský nôž. Bez neho je varenie nezmyselne ťažké. Tento nôž sa postará o presné krájanie a rezanie, čo je dôležité pri príprave čerstvej zeleniny, mäsa, ovocia a iných surovín.
"Vareška": Ďalším nepostrádateľným je vareška, ktorý vám umožní zmiešať ingrediencie do hladkej konzistencie. Kvalitná vareška zaisťuje rovnomerné tepelné rozloženie, čo zabezpečuje, že jedlo sa varí rovnomerne a nedochádza k nežiaducemu prichádzaniu a prehrievaniu a pripáleniu.
"Hrnček na meranie": Ak nie ste fanúšikom improvizácie v kuchyni, hrnček na meranie je vaším najlepším priateľom. Pomôže vám dávkovať presné množstvo ingrediencií, či už ide o múku, cukor, olej alebo tekutiny. Výsledkom budú skvelé a dobre vyvážené recepty.
Neviete si predstaviť svoju kuchyňu bez týchto troch jednoduchých, no nesmierne dôležitých kuchynských potrieb. So správnymi nástrojmi na dosah ruky, sa varenie stane hračkou a vaše pokrmy budú chutné ako z reštaurácie!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk