Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Ekologický jednorázový riad

Jednorázový riad pre Vašu párty,akciu, opekačku. Zdravý, biologicky rozložiteľný. Ale aj tak to nepreháňajte. S odpadom vôbec. Opekačka môže byť krásna aj s porcelánovým riadom.

Dobré recepty nájdete na našom blogu o varení

 

Výraz "ekologicky jednorazový riad" zdôrazňuje kombináciu dvoch kľúčových aspektov - ekológie a jednorazovosti. Takýto riad je navrhnutý tak, aby bol užitočný a praktický pri jednom použití, no zároveň je šetrný k životnému prostrediu.

Tento typ riadu je často vyrobený z ekologicky prijateľných materiálov, ako sú napríklad recyklovateľné papierové, drevené alebo bambusové výrobky, bioplasty alebo iné obnoviteľné zdroje. Oproti tradičným jednorazovým riadom vyrobeným z plastu, ktoré trvajú dlho na rozloženie a negatívne ovplyvňujú životné prostredie, ekologicky jednorazový riad sa snaží minimalizovať negatívne dopady na prírodu.

Tieto produkty sa stávajú stále populárnejšími, pretože ľudia chcú podporovať udržateľné a ekologicky zodpovedné alternatívy. Ekologicky jednorazový riad je vhodný pre rôzne príležitosti, vrátane piknikov, osláv, kempovania alebo rôznych udalostí, kde je potrebné rýchle a jednoduché riešenie na jedno použitie, a zároveň chceme mať pozitívny vplyv na životné prostredie.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk