Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Spoznajte Demro

Dobrý deň ctený návštevník nášho e-shopu.
Dovoľ nám, aby sme sa ti v krátkosti predstavili.

Sme rodinná firma, ktorý svoje pracovné životy spojila v jeden. Stalo sa to presne 5. Augusta 1991.

Poslaním našej firmy a ľudí v nej pôsobiacich je jednoznačne byť na zákazníkov orientovaná firma. Osobný prístup, príjemne prostredie pre nakupovanie, odbornosť a úcta ku klientom a obchodným partnerom sú piliere našich podnikateľských aktivít. Snažíme sa sledovať trendy a prispôsobovať sa požiadavkám našich klientov. Jeden z výsledkov tohto snaženia, je aj náš elektronický obchod s desiatkami tisíc položiek skladom. Konáme vždy v súlade s právnymi požiadavkami Slovenskej republiky. Pristupujeme k naším aktivitám transparentným spôsobom. Berieme ohľad na životné prostredie.

Vždy sme chceli, aby naše podnikateľské výsledky urobili šťastných aj iných ľudí. Aktívne sa podieľame na rôznych dobročinných akciách.

 

Naša základná myšlienka do podnikania, by sa dala vyjadriť slovami pána Miroslava Horníčka:
„ Úsilie je niečo dôležitejšie, ako cieľ. 

 

 
Kto stojí za našou firmou?

Volám sa Jaroslava Demáčková. Dnes už mojou hlavnou úlohou je byť skvelá stará mama a robiť radosť svojím vnučkám. Stále sa aktívne venujem aj firme. Mám na starosti hlavne záležitosti ekonomického charakteru.

Volám sa Marián Demáček. Moje úlohy sú dnes už podobné, ako mojej manželky. Byť skvelým starým otcom. Užívať si vnučky. Vo firme sa stále venujem veciam strategického rozvoja nášho podnikania.

Volám sa Mária Demáčková Turbeková. Vo firme ,už od prvých rokov, som sa venovala rozvoju predaja, prevádzkovým činnostiam na predajni a výberu tovaru. V tomto pôsobím dodnes aktívne, už aj so svojím manželom Pavlom. Ako mňa moji rodičia, tak aj ja, zoznamujem s naším pracovným pôsobením dcéru Tamaru. Môj manžel sa zároveň stará o ďalšie portfólio našich aktivít. Prenájom nehnuteľností a preprava tovaru sú jeho doménou.

Volám sa Miroslava Demáčková Vartiaková. Vo firme, rovnako ,ako moja sestra som od malička. Spočiatku sme sa obe venovali rozvoju predajne. Časom som sa, vďaka mame začala viac a viac venovať hlavne ekonomickým veciam a personalistike. Tak je to do dnešného dňa. Som matkou dcéry Anabely. Môj manžel Michal má na starosti technické zabezpečenie chodu celého nášho portfólia. E-shop je jeho doména. Stál pri jeho zrode.

Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk