Ako na čistenie pleti s ĽORÉAL PARIS

Pleť by ste si mali čistiť dvakrát denne, ráno a večer. Veľa žien ranné čistenie pleti vynecháva, ale je rovnako dôležité ako to večerné, pretože aj cez noc sa na pleti usádzajú rôzne nečistoty a baktérie. Navyše pokiaľ pleť ráno dôkladne vyčistíme a hydratujeme, bude perfektne pripravená na nanášanie make-upu a celé líčenie potom bude vyzerať oveľa lepšie. Ak chodíte ráno cvičiť, umyte si tvár po prebudení najprv len vlažnou vodou a po cvičení pleť očistite pomocou pleťovej vody.

Večerné čistenie by malo byť ešte dôkladnejšie a starostlivejšie, keďže je potrebné z pleti odstrániť všetok make-up a nečistoty, ktoré sa na pleti počas dňa nahromadili. Na vašu pleť sa nachytá veľa baktérií z ovzdušia aj v prípade, že sa pravidelne nelíčite. Dokonca stačí, aby ste sa párkrát za deň dotkla tváre rukami a môžete si spôsobiť nepríjemné pupienky. Najprv odstráňte make-up a ďalšie nečistoty pomocou odličovacieho mlieka a vatového tampónu a pleť ním jemne utierajte. Výhodou odličovacieho mlieka je jeho šetrnosť a jednoduchosť použitia. Pleť dočistite pleťovou vodou, ktorá odstráni aj tie najmenšie nečistoty a posledné stopy make-upu. Na záver stačí použiť hydratačný krém a krém na očné okolie a nič už nebráni dlhému relaxačnému spánku.

Nový rad odličovacích a čistiacich výrobkov s výťažkami zo vzácnych kvetov od L'Oréal Paris ponúka odličovacie mlieko a pleťovú vodu na rôzne typy pleti. Modré označenie majú produkty pre normálnu a zmiešanú pleť, ružové označenie predstavuje produkty pre suchú a citlivú pleť. Zloženie radu je obohatené o výťažky z kvetov ruže na zjemnenie a upokojenie nepríjemných pocitov pleti a ďalšie prírodné ingrediencie pre konkrétny typ pleti. Jazmín upokojuje a chráni suchú a citlivú pleť a výťažky z lotosu sú skvelým pomocníkom pre normálnu a zmiešanú pleť, pretože ju vyvažujú a chránia pred nepriaznivými vplyvmi okolia. Všetky produkty z tohto radu sú navyše vo výhodnom 400 ml balení, ktoré svojím vzhľadom skvele zapadne do vašej kúpeľne. Vyskúšajte nový rad s výťažkami zo vzácnych kvetov na hĺbkové a zároveň šetrné čistenie pleti.

Ponuku výrobkov nájdete tu ĽORÉAL PARIS

Demro

Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk