Ekologická doprava objednávky k vám cyklokuriérom z ruky do ruky

Aj vy fandíte "zelenšej budúcnosti?"

Od 11.3. 2021 sme pre vás spustili ekologickú formu prepravy vašich objednávok.

Máte možnosť si vybrať prepravu cyklokuriérom Z RUKY do RUKY v rámci miest Martin a Vrútky /vrátane ich mestských častí/ ,ktorá ušetrí našu prírodu. A možno navodí ďalší ,skvelý pocit z nakupovania u nás.

Stačí si vybrať túto prepravu ,vybrať spôsob úhrady a všetko ostatné je na nás. Minimálne dve hodiny ,pred doručením vám zavoláme a dohodneme si časové okno pre doručenie k vám.

Je to tak jednoduché. Byť užitočný na veľa spôsobov ;-)

Smelo do toho priatelia!

Niečo o službe cyklokuriér Z ruky do ruky.

Z ruky do ruky – sme cyklokuriérska služba, ktorá je postavená na princípoch zdieľanej ekonomiky, so zameraním na poskytovanie inovatívnych ekologicky a ekonomicky udržateľných služieb mobility v Martine a okolí. #EKOLOGICKY #EXPRESNE #SPOĽAHLIVO #RADOSTNE doručujeme už vyše roka. Máme za sebou už viac ako 4 tisíc doručení, nabehaných viac ako 16 tisíc kilometrov, čím sme ušetrili viac ako 3 tony emisií. Za ten prvý rok sme klientom ekologicky a spoľahlivo doručili tovar/produkty v hodnote už viac ako 63 tisíc eur.

Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk