HAPE

HAPE

HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.

Produkty značky Hape sa vyznačujú vysokou kvalitou a použitím prírodných materiálov, z ktorých sú vyrábané. Globálne zmýšľajúca spoločnosť Hape Toys svoje produkty prezentuje vo svetovom merítku a tvorí tak novú kultúru, ktorá spája ľudí, ktorý rešpektujú a rozumejú svetu, v ktorom žijú. Spoločnosť verí, že budúcnosť patrí deťom a je povinnosťou zanechať im možnosti a nie problémy. Preto sú produkty Hape vytvorené tak, aby boli inšpiráciou pre hru, učenie a preskúmanie sveta, v ktorom žijeme. Zároveň sú to produkty, ktoré v deťoch rozvíjajú základné schopnosti potrebné pre život. Použitím prírodných materiálov, zdraviu bezpečných farbív a spĺňaním všetkých bezpečnostných štandardov sa značka Hape stáva značkou, ktorú deti milujú a rodičia v ňu veria.

Cena od - do:
Zoradenie:
Filter podľa:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 59€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci mesta
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk