Spustili sme eshop.

Stalo sa tak v novembri 2017, kedy sme sa rozhodli téme e- commerce , alebo ak chcete e-shopu venovať. Strávili sme množstvo hodín na prvej stratégii. Cieľ bol jasný. Udržať firemné hodnoty, ktoré si na nás naši klienti cenia. A dať im nové, moderné, pridané hodnoty pre vás , našich klientov. "Meníme sa pre vás" sa stalo naším mottom. Desiatky hodín sme najprv strávili iba samotnými predstavami a vymýšľaním koncepcie e-shopu. Druhým krokom bolo nájsť vhodného technologického partnera pre realizáciu našich plánov. Verte ,na Slovensku to nie je vôbec jednoduché. Keď sme našli a dohodli sa, pustili sme sa do série jednaní a vyjednávaní o tom, ako má náš e-shop vyzerať, aké má mať funkcie pre pohodlie našich klientov. hľadali sme spolu s dodávateľom prienik možností realizácie našich smelých plánov a moderných postupov a technológií. Prakticky až k dnešnému dňu spustenia , sme museli vyriešiť zhruba 160 úloh, stráviť stovky hodín na projektom, vynaložiť nemalé finančné prostriedky a osobné úsilie do samotnej realizácie.Dnes ,keď spúšťame eshop, vieme , že nie sme ani zďaleka na konci. Čaká nás ďalšia séria prác v našich plánoch automatizácie niektorých procesov. Chceme viac zapracovať na komforte vášho nakupovania a interakcie s nami, prostredníctvom e-shopu. 

To, čo dnes vidíte je vlastne iba úvodná fáza projektu. Chceme začať ponúkať naše tovary a dodávať vám ich do vašich domovou. aby vy ste mali viac času venovať sa svojím rodinám, záľubám a prioritám. Ten čas, ktorý strávite nakupovaním preberieme na naše plecia. A ďalej budeme rozvíjať funkcionality e-shopu , ktoré nie sú priamo viditeľné ,ale v konečnom dôsledku vám aj nám uľahčujú život a robia ho šťastnejším. 

To bol vždy náš cieľ a naša vízia , s ktorou sme v roku 1991 vstupovali do podnikania.

Tešíme sa , že ju môžeme ďalej rozvíjať. Hlavne, vďaka vám, naši klienti.

"Meníme sa pre vás. To dobré však zostáva."

Team DEMRO.

Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk