Vybavenie Vašej objednávky spolu s doručením, sa napriek našej maximálnej snahe, môže predĺžiť z obvyklého jedného dňa až na zhruba 7 pracovných dní. 

Všetky problematické objednávky voláme telefonicky.

Prosíme vás, reagujte na neznáme čísla zmeškaných hovorov.

Sledujte nás aj celú situáciu dôsledne!

ALPA

ALPA

Píše sa rok 1805. Napoleonovi vojaci opúšťajú obsadenú Viedeň a zanechávajú po sebe niekoľko sudov nápoja s výraznou, ostro aromatickou vôňou – francúzskym koňakom. Viedenčania, majúci v obľube svoje sladké vína, neprišli tejto francúzskej národnej špecialite na chuť. A potom objavili príjemný pocit a osviežujúce účinky pri vtieraní do kože. Prázdne sudy potom poslúžili na prípravu alkoholového extraktu z rôznych bylín podľa vlastnej fantázie a začali ho nazývať francovkou.

Francovka pod značkou ALPA sa prvýkrát spotrebiteľom predstavila už v roku 1913. V rovnakom roku bola tiež zaregistrovaná ochranná známka ALPA. Naša spoločnosť vyrába francovku podľa pôvodnej osvedčenej receptúry dodnes. Rovnako ako je charakteristická vysoká kvalita našej francovky, je typický aj obal, v ktorom sa s ňou spotrebiteľ tradične stretáva.

Cena od - do:
Zoradenie:
Filter podľa:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 59€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci mesta
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk