Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Linky očné

Aby sa neplietli očné linky s nočnými linkami.

Ako dosiahnuť perfektnú očnú linku v 6 nevyhnutných krokoch:

Krok 1: Pripravte si očné okolie. Použite korektor alebo podkladovú bázu a nanesite ju pod oči a na viečka, aby ste vytvorili hladký a rovnomerný základ pre mejkap. Tým sa zabezpečí, že linka bude mať dlhšiu výdrž a lepšie priľne na pokožku.

Krok 2: Ak používate očné tiene, aplikujte ich. Pre vyniknutie očnej linky skúste jemnejší odtieň. Ak preferujete dymový mejkap, použite tmavší odtieň.

Krok 3: Nakreslite prvú čiaru. Použite tekutú linku alebo ceruzku na oči (ceruzku môžete navlhčiť pre intenzívnejšie kontúry) a nakreslite tenkú čiaru od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu kútiku. Snažte sa, aby čiara bola čo najtenšia a priblížte sa čo najbližšie k línií horných rias. Ak máte problém s rovnou čiarou, skúste začať sériou malých bodiek, ktoré následne spojíte.

Krok 4: Ak túžite po okrídlených očných linkách, ktoré presahujú koniec vonkajšieho kútika oka, teraz je čas na ne. Ak chcete očnú linku ťahať ďalej, podržte ceruzku alebo tekutú linku na konci spodnej línie rias a nasmerujte ju nahor, aby ďalšia čiara vyzerala ako prirodzené pokračovanie spodných rias.

Krok 5:  Ak ste kreslili okrídlené očné linky, spojte linku na vrchnej línii rias s tou, ktorú ste nakreslili ako pokračovanie spodných mihalníc. V tomto prípade len z vrchnej linky nakreslite tenkú rovnú čiaru, ktorá sa spojí s linkou zo spodných mihalníc. Ak ste nekreslili okrídlené očné linky, dokončite očnú linku do požadovanej hrúbky a vyhladte prípadné nedokonalosti pomocou korektora alebo vatových tyčiniek.

Krok 6: V poslednom kroku máte dve možnosti. Oddychovať s kávou,alebo pohárom vína po dobrej vykonanej práci. :-)

Dodržiavajte tieto kroky a dosiahnete dokonalú očnú linku, ktorá vám dodá výrazný a pôsobivý vzhľad očí.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk