Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Pekáče na pečenie

V tejto kategórii nájdete pekáče a zapekacie misy priatelia.

Ako udržať svoje pekáče a zapekacie misy v perfektnom stave?

Pravidelné čistenie: Po každom použití dôkladne očistite pekáče a misy. Odstráňte zvyšky jedla a nechajte ich dobre vyschnúť. Starostlivosť o ne po každom použití zamedzí usadeniu nečistôt a nepríjemných zápachov.
Používajte ochranný sprej: Pred použitím naolejujte pekáče a zapekacie misy ochranným sprejom alebo maslom. Týmto spôsobom sa zabráni prichyteniu jedla na dno a zabezpečíte ľahké odstránenie pečiva po upečení.
Uchovávajte ich oddelene: Ak možno, ukladajte pekáče a misy oddelene od ostatných kuchynských nádob. Umožníte im vydržať dlhšie a zabránite poškriabaniu alebo deformácii.
Skladujte ich správne: Ak máte zapekacie misy s nepriľnavým povrchom, uložte ich tak, aby sa neprekryli a nepoškodili povlak. Používajte úložné riešenia, ktoré budú chrániť ich povrch a predídu náhodným poškodeniam.
Uprednostnite ručné umývanie: Ak je to možné, uprednostňujte ručné umývanie pekáčov a zapekacích misek namiesto umývania v umývačke riadu. Delikátna starostlivosť zabezpečí, že vám vydržia dlhšie a budú vždy pripravené na nasledujúce pečenie.
S týmito jednoduchými tipmi si zachováte vaše pekáče a zapekacie misy v bezchybnom stave, až do ďalšieho pečenia

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk