Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Poháre na destiláty

 

Poháre na koňak a brandy
Aj pre brandy a koňak platí, že pre úplný pôžitok je najlepšie vychutnať si ho tak, aby vynikli nielen chuť, ale aj vôňa - teda v pohári so zúženým hrdlom. Môžete si vybrať medzi pohárom bez stopky alebo pohárom s krátkou stopkou (nazývaným snifter alebo balloon glass). Na rozdiel od vína sa koňakový pohár drží za spodnú guľatú časť, čím sa jemne zahreje od ruky a umožní zdôrazniť arómu. 

Poháre na rum
Poháre na rum nemajú jednotný predpísaný tvar, mnoho výrobcov rumu prichádza s vlastným typom. Môžu byť so stopkou alebo bez nej, no ich tulipánový tvar je charakteristický a umožňuje vám plnohodnotne si ho vychutnať. Kvalitný rum, ako je Santiago de Cuba či Bumbu, si rozhodne nezaslúži byť podávaný z klasických poldecákov.

Poháre na tequilu
Ak zvyknete piť tequilu z klasických poldecákov s soľou a citrónom, možno vás prekvapí, že pre maximálny zážitok z jej chuti ju treba podávať úplne inak - v užších pohároch na vysokej stopke a piť ju po malých dúškoch, nie „na ex“.

Poháre na destiláty
Destiláty sa tradične podávajú v malých súdkovitých šotkách s hrubším dnom, avšak ak ich servírujete ako digestív, odporúča sa podávať ich v malých pohároch na stopke. Vodka sa síce často podáva s ľadom a vo väčších pohároch, no kvalitnú vodku si najlepšie vychutnáte, ak je servírovaná pri teplote 6-10 stupňov v pohári na stopke.

Poháre na tequilu 
Zvyknete piť tequilu z klasických poldecákov spolu so soľou a citrónom? To vás možno prekvapí, že pre maximálny zážitok z jej chuti ju treba podávať úplne inak – v užších pohároch na vysokej stopke, a piť ju nie „na ex“, ale po malých dúškoch.  

Poháre na whisky
Ak ste fajnšmekrom a radi si vychutnávate kvalitnú whisky, určite viete, že ideálne whisky poháre majú tulipánový tvar s oblým dnom a zúženým otvorom, čo najlepšie uvoľňuje chute a arómu nápoja. Ak preferujete whisky s niekoľkými kockami ľadu alebo v miešaných drinkoch, môžete zvoliť aj klasické okrúhle poháre s hrubším dnom, tzv. tumbler alebo old fashion. Niektoré značky whisky majú svoje špecifické poháre, ktoré môžete získať spolu s fľašou - ako je napríklad darčekové balenie whisky Glen Moray.

Poháre na rum
Poháre na rum nemajú jednotný predpísaný tvar, mnoho výrobcov rumu prichádza s vlastným typom. Môžu byť so stopkou alebo bez nej, no ich tulipánový tvar je charakteristický a umožňuje vám plnohodnotne si ho vychutnať. Kvalitný rum, si rozhodne nezaslúži byť podávaný z klasických poldecákov.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk