Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Pohľadnica k Vianociam

Posielanie tradičnej papierovej vianočnej pohľadnice má nezameniteľný a neopakovateľný význam, ktorý jednoducho sms správa nemôže nahradiť!

Osobný dotyk a emócie: Vianočná pohľadnica je prejavom nášho osobného úsilia a starostlivosti o blízkych. Je to príležitosť vyjadriť naše úprimné emócie a priateľstvo slovami, ktoré potešia a povzbudia príjemcu.
Vizuálna elegancia: Vianočné pohľadnice vynikajú svojou krásou a nádhernými vianočnými motívmi. Ich farebné a detailné dizajny prinášajú radostnú atmosféru sviatkov a tešia nás už len na pohľad.
Neprekonateľná pamätná hodnota: Tieto pohľadnice majú schopnosť sa stať trvalými pamiatkami. Uchovávajú v sebe nezabudnuteľné okamihy, ktoré si radi spomíname aj v budúcnosti. Vytvárajú vzácne spomienky, ktoré sa darujú aj ďalším generáciám.
Nechajme preto vianočné pohľadnice žiariť aj v digitálnom veku. Ich hodnota prekračuje virtuálny svet a prináša reálnu radosť a potešenie. Pošlite svoje vianočné pozdravy papierovou pohľadnicou a nechajte ich vyznieť s intenzitou a zvláštnosťou, akú iba fyzický dotyk a zážitok vie priniesť!

 

šťastné a veselé priatelia.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:
Filter podľa:
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku 043/3 21 21 21, prípadne nám napíšte na shop@demro.sk, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk