Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Popisovače špeciálne

Základné typy povrchov, kde využijeme špeciálne popisovače:
1. Hladké povrchy:

Sklo a plast: Popisovače na sklo a plast sú navrhnuté tak, aby atrament na nich priľnul a odolal vlhkosti a oderu. Môžete ich použiť na označovanie sklenených pohárov, plastových nádob, okien a iných hladkých povrchov.
Kov: Popisovače na kov sú odolné voči hrdzi a vysokým teplotám. Môžete ich použiť na označovanie kovových nástrojov, dielov strojov a iných kovových predmetov.
Biela tabuľa: Popisovače na bielu tabuľu sa dajú ľahko zmazať zo suchých bielych tabúľ. Môžete ich použiť na prezentácie, brainstormingové stretnutia a poznámky na tabuli.
Flipchart: Popisovače na flipchart sú hrubšie a viditeľnejšie ako popisovače na bielu tabuľu. Môžete ich použiť na prezentácie a flipchartové aktivity.
CD a DVD: Popisovače na CD a DVD sú navrhnuté tak, aby atrament na nich priľnul a nepoškodil disk. Môžete ich použiť na označovanie CD a DVD so svojím menom, názvom a inými informáciami.
Potraviny: Popisovače na potraviny sú netoxické a vhodné na použitie na potraviny. Môžete ich použiť na označovanie potravín, nápojov a skladovacích nádob.
2. Pórovité povrchy:

Textílie: Popisovače na textílie sú odolné voči praniu a sušeniu v sušičke. Môžete ich použiť na označovanie tričiek, tašiek, topánok a iných textilných predmetov.
Pneumatiky: Popisovače na pneumatiky sú odolné voči vode a oderu. Môžete ich použiť na označovanie pneumatík, diskov kolies a iných povrchov pneumatík.
Drevené povrchy: Popisovače na drevo sú navrhnuté tak, aby atrament na nich priľnul a odolal vlhkosti a oderu. Môžete ich použiť na označovanie nábytku, hračiek a iných drevených predmetov.
3. Špeciálne povrchy:

Tabuľa: Popisovače na tabuľu sa dajú ľahko zmazať z tabule pomocou vlhkej handričky. Môžete ich použiť na písanie poznámok a kreslenie na tabuľu.
Sklo: Popisovače na sklo sú navrhnuté tak, aby atrament na nich priľnul a odolal vlhkosti a oderu. Môžete ich použiť na písanie na okná, zrkadlá a iné sklenené povrchy.
Koža: Popisovače na kožu sú navrhnuté tak, aby atrament na nich priľnul a nepoškodil kožu. Môžete ich použiť na označovanie tašiek, topánok a iných kožených predmetov.
Tip: Pri výbere popisovača je dôležité zvážiť povrch, na ktorý budete písať, požadovanú trvanlivosť textu a požadované vlastnosti popisovača.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk