Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Tlakové hrnce

Správne používanie tlakového hrnca je dôležité pre bezpečnú a účinnú prípravu jedla. Tu sú základné zásady, ktoré by ste mali dodržiavať, aby nedošlo k poškodeniu hrnca a zabránili ste nebezpečným situáciám, ako je výbuch:

Čítajte návod na použitie: Pred prvým použitím si pozorne prečítajte návod na použitie tlakového hrnca, aby ste získali jasné informácie o tom, ako s ním správne zaobchádzať. Každý model môže mať odlišné pokyny a bezpečnostné opatrenia.
Neprekračujte maximálnu kapacitu: Nedávajte do hrnca viac jedla, než je maximálna kapacita stanovená výrobcom. Prekročenie tejto kapacity môže spôsobiť príliš vysoký tlak v hrnci a narušenie bezpečnosti.
Používajte správne tesnenie a ventil: Pred každým použitím skontrolujte, či sú tesnenie a ventil v dobrom stave a správne umiestnené. Ak je tesnenie poškodené alebo uvoľnené, vymieňte ho pred varením.
Znížte teplotu po dosiahnutí tlaku: Keď tlakový hrniec dosiahne potrebný tlak, znížte teplotu na sporáku na minimum. Udržiavajte stabilný tlak a teplotu počas celého varenia.
Nenapĺňajte hrniec príliš plno: Nenapĺňajte hrniec príliš plno, nechajte vo vnútri dostatok miesta na expandujúcu paru. V prípade polievok a omáčok naplňte hrniec iba do polovice.
Nepokúšajte sa otvoriť hrniec, kým je pod tlakom: Nikdy nesnažte sa otvoriť tlakový hrniec, kým je pod tlakom. Pred otvorením dôkladne uvoľnite tlak pomocou ventilu.
Udržujte hrniec v dobrom stave: Pravidelne kontrolujte stav tesnenia, ventilu a výstupného ventila. Ak sú poškodené alebo opotrebované, ihneď ich vymeňte.
Nepoužívajte tlakový hrniec na fritovanie: Tlakové hrnce nie sú určené na fritovanie a hlboké smaženie. Nebezpečné množstvo horúceho oleja by mohlo spôsobiť nebezpečné situácie.
Dodržiavaním týchto zásad správneho používania tlakového hrnca minimalizujete riziko poškodenia a zabezpečíte bezpečné a úspešné varenie vašich obľúbených jedál.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk