Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Umývanie riadu

Tri naše odporúčania pre umývanie riadu ručne

1. Vyberte si správne umývacie pomôcky: Použitie správnych umývacích pomôcok je kľúčom k úspešnému umývaniu riadu. Pre riady a nádoby s tvrdým povrchom (napr. pánvice, hrnce) je lepšie použiť špongiu s hrubšou stranou alebo škrabku na odstránenie pevne priľnavých škvŕn. Pre citlivejšie predmety ako poháre a tanieriky môžete použiť mäkšiu špongiu alebo umývacie handričky.

2. Opláchnite riady pred umývaním: Predtým, ako začnete umývať riady, vždy ich dobre opláchnite teplou vodou. Tým odstránite väčšinu zvyškov jedla a mastnoty, čo uľahčuje samotné umývanie a predchádza šíreniu mastnoty na ostatné riady.

3. Použite teplú vodu a správny detergent: Umyvanie riadu v teplej vode pomáha odstrániť mastnotu a nečistoty efektívnejšie. Dbajte na to, aby ste použili kvalitný umývací prostriedok, ktorý je vhodný pre umývanie riadu v rukách. Dobre zvolený detergent vám pomôže dosiahnuť čisté a lesklé riady.

Pamätajte, že po dokončení umývania riadu ich dôkladne opláchnite vodou, aby sa odstránili zvyšky detergentu. Umiestnite ich potom na stojan alebo ich nechajte oschnúť na odkvapovacom priestore, aby ste zabránili zachyteniu vlhkosti a pretrvávajúcej mastnoty.

Dodržiavaním týchto odporúčaní si uľahčíte a zefektívnte proces umývania riadu a dosiahnete lepšie výsledky pri zachovaní čistoty a hygieny v kuchyni.

Vyberte si svoju kategóriu:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk