Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Najlepšie kuchynské nože

V kuchyni sú nože neoddeliteľnými pomocníkmi a správny výber nožov môže výrazne uľahčiť prípravu jedál. Tu 5 tipov nožov, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácej kuchyni:

1. Kuchynský nôž (chef nôž):
Kuchynský nôž je všestranný a univerzálny nástroj, ktorý by mal byť základným nožom v každej kuchyni. Jeho dlhá a široká čepeľ umožňuje pohodlné krájanie, rezanie a nakrájanie rôznych surovín, vrátane zeleniny, mäsa a ovocia.

2. Nôž na chlieb:
Nôž na chlieb má ozubenú čepeľ, ktorá umožňuje hladké krájanie chleba, rožkov a pečiva bez roztrhania. Jeho tvar a ostrosť sú ideálne pre krájanie hrubších kôr chleba a pečiva.

3. Nôž na mäso:
Odkrojovací nôž s dlhou a úzkou čepeľou je skvelý na presné krájanie mäsa, hydiny a ryby. Jeho tenká čepeľ umožňuje ľahké a rovnomerné krájanie tenkých plátov mäsa.

4. Filetovací nôž : Filetovacie nože majú dlhú a úzku čepeľ, ktorá je obvykle vďaka zakriveniu vhodná na jemné nakrájanie, rezanie a filétovanie mäsa, rýb a zeleniny. S týmto nožom môžete dosiahnuť tenké a presné rezy, čo je ideálne pre vytváranie pekných prezentácií jedál.

5.Univerzálny nôž (utility nôž): Univerzálny nôž je menší a ľahší nož, ktorý je skvelý na drobné krájanie, štipľavé úlohy a všetky tie chvíle, kedy kuchynský nôž je príliš veľký. Má pomerne krátku čepeľ a je vhodný na nakrájanie syra, ovocia, zeleniny, ale aj drobné rezanie mäsa a hydiny.

S týmito piatimi základnými nožmi budete mať k dispozícii všetko, čo potrebujete na správne krájanie a prípravu surovín pri varení. Pamätajte však na to, že je dôležité vybrať si kvalitné nože s dobrým ostrením a ergonomickou rukoväťou, aby boli pohodlné a bezpečné pri používaní. Správne udržiavané nože vám poslúžia po dlhý čas a urobíte s nimi zázraky vo svojej kuchyni! 

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk