Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Pomôcky na varenie

Naberačka na polievku je jedným z najdôležitejších a najpoužívanejších kuchynských nástrojov. Jej pôvod a vznik sú spojené s dlhou históriou varenia a potravinárskej kultúry.

Presný pôvod naberačky na polievku nie je zrejmý, pretože sa vyvíjala postupne a zdokonaľovala sa v rôznych kultúrach po celom svete. Avšak môžeme predpokladať, že jednoduché nástroje na nabieranie jedla sa používali už v primitívnych spoločnostiach.

V staroveku ľudia často jedli polievky a kaše, a preto boli nútení vymyslieť jednoduché nástroje na nabieranie jedla z hrncov a hrncov. Môžeme si predstaviť, že prvé naberačky mohli byť jednoduché drevené alebo kameňové lyžice, ktoré ľudia vyrezávali z dostupných materiálov.

S rozvojom metalurgie sa naberačky začali vyrábať z kovu, čo umožnilo ich ďalšie zdokonaľovanie a prispelo k ich populárnosti. Postupne sa stali bežným nástrojom varenia a stravovania.

Dnes existujú rôzne typy naberačiek na polievku, od klasických lyžíc až po špeciálne navrhnuté naberačky pre konkrétne použitie. Sú vyrobené z rôznych materiálov, ako sú nerezová oceľ, drevo, plast či silikón.

Naberačka na polievku sa stala takým neoddeliteľným nástrojom kuchyne, že ju nájdeme v prakticky každej domácnosti a je nevyhnutná pri servírovaní chutných a šťavnatých polievok, jedál a omáčok. Je to jeden z tých jednoduchých nástrojov, ktorý nám uľahčuje varenie a stravovanie už po celé generácie.

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk