Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Prestieranie na stôl

Prečo je dobré mať textilné prestieranie na stole pri obede:

Ochrana stola: Textilné prestieranie poskytuje ochranu pre váš stôl. Pomáha chrániť povrch stola pred škrabaním, škvrnami a inými poškodeniami, ktoré môžu vzniknúť počas obeda. Týmto spôsobom môžete udržiavať váš stôl v dobrom stave a predĺžiť jeho životnosť.
Estetický prínos: Textilné prestieranie pridáva krajšiu a útulnejšiu atmosféru vášmu jedálnemu stolu. Môžete si vybrať prestieranie v rôznych farbách, vzoroch a dizajnoch, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu a dekorácii. Skrášli váš jedálny priestor a vytvorí príjemné prostredie pre obedom spoločne s rodinou či priateľmi.
Ľahšie čistenie: S textilným prestieraním môžete ľahšie udržiavať čistotu svojho jedálneho stola. Po obede stačí zobrať prestieranie, vyčistiť drobné škvrny a vyprať ho prípadne. To je omnoho jednoduchšie a praktickejšie, než musieť očisťovať stolovú dosku priamo. Textilné prestieranie je teda skvelou voľbou na udržanie čistoty a hygieny v jedálnom priestore.
Takže pamätajte, textilné prestieranie na stole nie je len praktické, ale aj esteticky príjemné. Poskytuje ochranu stolu, prispieva k celkovému vzhľadu vašej jedálne a uľahčuje čistenie. Skúste si ho vyskúšať pri ďalšom obedovaní a uvidíte, aký rozdiel to môže spraviť!

Dobrú chuť a príjemné obedovanie!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk