Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Dózy do chladničky

Používanie dóz a misek na potraviny prináša do vášho života mnoho výhod. Prvou a najdôležitejšou je zachovanie čerstvosti vašich obľúbených jedál. Tieto praktické kontajnery účinne uzatvárajú potraviny, čo zabraňuje strate chuti a vône.

Ďalšou výhodou je organizácia a usporiadanie kuchyne. Dózy a misky umožňujú udržiavať poriadok vo vašej kuchyni a zjednodušujú vyhľadávanie ingrediencií. Už nikdy nebudete musieť hľadať zápas s otvoreným obalom!

Okrem toho, používanie dóz a misek je ekologickým rozhodnutím. Namiesto opakovanej spotreby plastových vreckoviek a obalov môžete jednoducho skladovať potraviny vo viacnásobne použiteľných a bezpečných kontajneroch.

A nakoniec, dózy a misky sú skvelým spoločníkom pri cestovaní a obedoch do práce. Pohodlné a tesné uzávery zabezpečia, že vaše jedlo zostane v bezpečí a nepresype sa po ceste.

Takže nech už sú to obedy do práce, organizácia kuchyne alebo udržiavanie čerstvosti potravín, dózy a misek sú skvelými pomocníkmi v každej kuchyni. Skúste ich a presvedčte sa sami o ich praktických výhodách!"

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk