Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Sterilizovanie zaváraním

Všetko pre mrazenie, sterilizovanie, sušenie nájdete v tejto kategŕii.

Prečo?

No, prečo zavárať ovocie a zeleninu? Pretože nič nezachytí chuť a arómu sezónnych plodov tak dokonale ako domáce zaváranie. Vláčne ovocie a šťavnatá zelenina, zachovaná v sklenených pohároch, nám doprajú sladkú radosť aj v zime.  A navyše, zaváraním znižujeme množstvo odpadu a podporujeme udržateľnosť.

A čo sušenie ovocia a zeleniny ? Táto starodávna metóda nám umožňuje zachovať výživné látky a prírodnú chuť v jedle. Sušené ovocie a zelenina sú perfektnými a zdravými snackmi pre celú rodinu, ktoré si môžete vziať kamkoľvek.  A k tomu, nesú dosť slnka aj do zimných dní!

Nechýbajú ani mraznička, naša verná pomocníčka. Ukladajme nadbytočné jedlá a suroviny do mrazničky a už nikdy nič nezahodia. Mraznička nám uchováva čerstvosť potravín a umožňuje nám vychutnať si naše obľúbené jedlá vždy, keď máme chuť. 

Skrátka, uchovávaním potravín doma sa nám otvára nový svet chutí a možností. Zaváranie, sušenie a mrazenie nám poskytujú zdravé, chutné a udržateľné alternatívy k dispozícii kedykoľvek. Takže vezmime veci do svojich rúk a nechajme naše kuchyne žiariť radostnými farbami sezónnych plodov

Vyberte si svoju kategóriu:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk