Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Obedáre na jedlo

Uchovávanie a prenášanie jedla v kvalitných obedároch prináša mnoho výhod. Obedáre, vyrobené z bezpečných materiálov, zabezpečujú dôkladnú ochranu vášho jedla pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi.

S jedlom uloženým v obedároch si môžete byť istí, že zostane čerstvé a chutné až do chvíle, kedy ho budete konzumovať. Tesne uzatvorené obedáre zabraňujú unikaniu vône a chuti, čo znamená, že vaše obľúbené jedlá ostanú autentické a vynikajúce.

Obedáre sú taktiež ekologickou voľbou, pretože znížia potrebu jednorazových obalov a vreckoviek. Investovaním do kvalitných a viacnásobne použiteľných obedárov prispievate k udržateľnosti a znižujete produkciu odpadu.

Okrem toho, obedáre sú ideálne pre prenos jedla. S ich praktickými úchytkami a robustnou konštrukciou sa nemusíte báť o bezpečnosť jedla počas prepravy. Vaše obedy a občerstvenie budú bezpečne chránené pred poškodením a nečakanými rozliatiami.

Takže, pre praktické, udržateľné a bezpečné skladovanie a prenos vašich jedál, siahnite po kvalitných obedároch. Užite si čerstvé a lahodné jedlo kedykoľvek a kdekoľvek

Vyberte si svoju kategóriu:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk