EAN: 5060284980233

Aquaint osobná hygienická starostlivosť 500ml 1ks

10,15 € s DPH
2 ks na sklade
Nakúpte ešte dnes za 59,00 € a získate dopravu zdarma.
Popis produktu

Aquaint osobná hygienická starostlivosť 500ml 1ks

Aquaint 500 ml - prirodzená dezinfekčná voda
Aquaint 500 ml je dezinfekčná voda, ktorá by nemala chýbať v žiadnej rodine s menšími deťmi. Ide o veľmi efektívnu zbraň v boji so všadeprítomnými baktériami, ktoré môžu byť pre bábätká pomerne nebezpečné. Dezinfekcia Aquaint funguje rýchlo a spoľahlivo, pretože behom chvíľky zničí 99,9 % všetkých baktérií. Zároveň je ale úplne "prirodzená" - obsahuje totiž iba vodu a prírodnú kyselinu chlórnu (HClO). Ak chcete teda svojich potomkov už od samotného narodenia chrániť pred baktériami, s touto dezinfekčnou vodou toho dosiahnete jednoducho, za to veľmi účinne.
Dôležité prednosti
Rýchlo a efektívne ničí baktérie
Zložkami sú iba voda a kyselina chlórna
Dermatologicky a klinicky testované
Možnosť používania od narodenia
Neobsahuje alkohol, konzervanty či ftaláty
Univerzálne použitie
Prirodzená dezinfekcia Aquaint 500 ml je dermatologicky a klinicky testovaná, pričom je vhodná aj pre citlivú detskú pokožku a nemôže uškodiť ani pri požití. Možno ju teda používať na ruky, kožu, ústa aj ďalšie časti tela, ale aj na rôzne predmety - cumlíky a hryzátka, príbory či hračky. Uplatnenie navyše nájde aj na povrchoch v detskej izbe, povrchoch na kŕmenie, rovnako ako na toaletách alebo vo verejných prebaľovacích miestnostiach. Pre zdravie bábätiek aj váš pokoj je ideálna.

EAN:
5060284980233

Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 59€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci mesta
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk