Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Vrecko na prezuvky s menom

Ahoj malý školáčik!

Viem, že sa ti často stáva, že si musíš prezuvky nosiť do školy vo vrecku. Aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať trochu zvláštne, chcem ti povedať, že to má veľa dobrých dôvodov!

Nosiať si prezuvky vo vrecku ti umožňuje zostať čistý/čistá a suchý/suchá počas dňa. Keď prší alebo sú mokré chodníky, môžeš si dať prezuvky a zachrániť si svoje malé nožičky pred blatom a vodou. Tým aj tvoje obľúbené tenisky alebo mokasíny zostanú v bezpečí a suchu.

Okrem toho, keď si nosíš prezuvky vo vrecku, môžeš byť pripravený/pripravená na rôzne situácie. Možno sa stane, že tvoje nožičky sa počas dňa unavia, a tak si prezuvky dáš, aby si si oddýchol/oddýchla. Prezuvky ti môžu byť nápomocné aj pri rôznych športových aktivitách alebo hre na ihrisku, kde si budeš môcť vybrať pohodlné obuvky.

A vieš čo je na tom najlepšie? Keď uvidíš svoje kamarátky a kamarátov s mokrými a špinavými topánkami, ty budeš mať svoje čisté prezuvky a tvoje nožičky budú šťastné!

Takže nezabudni, nosiť si prezuvky do školy vo vrecku je skvelý nápad! Pomôže ti zostať pohodlný/pohodlná a pripravený/pripravená na akýkoľvek dobrodružný deň.

Prajeme ti krásny deň a veľa radosti pri hre a školských zážitkoch!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk