Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Školské potreby pre prváka

Dali sme vám na jedno miesto užitočné školské potreby, ktoré prváčik musí mať pri nástupe do školy. 

Ahoj, budúci prváčik!

Chceme ti pomôcť pripraviť sa na školu, aby si bol dobre vystrojený a pripravený na nové dobrodružstvá! Tu je zoznam vecí, ktoré potrebuješ, aby si mal skvelý začiatok školského roka:

Školský batoh - dobre si vyber taký, ktorý sa ti páči a pohodlne sa ti nosí.
Zošity - potrebuješ ich viac, takže sa zásob dobre. Zošit 511 (10 ks), zošit 512 (10 ks) a zošit 520 (1 ks). Okrem toho si zabezpeč aj slovník 624 a notový zošit, ak sa chceš naučiť hrať na hudobné nástroje.
Obaly na zošity, učebnice a pracovné zošity - chráň si ich pred poškodením a na každý obal napíš svoje meno, školu, triedu a školský rok.
Peračník - dobre si vybav ceruzky, nožnice, pastelky, gumu, strúhadlo a tyčinkové lepidlo. Ak si praváčik, možno potrebuješ aj plniace alebo bombičkové pero, no neboj sa, poradíme ti aj s tým.
Telesná výchova - nezabudni na tričko s krátkym rukávom, ponožky a tenisky s bielou podrážkou. A v teplákovke sa ti bude výborne cvičiť.
Hygienické vrecúško - priprav si umelohmotný pohárik, toaletný papier, uterák, mydlo a vreckovky, aby si vždy mal/a všetko potrebné po ruke.
Prezuvky - veď vieš, že prezuvky sú super na udržanie triedy čistej a sucho.
Výtvarná výchova - na výtvarku si priprav pracovný plášť, voskovky, vodové farby a štetce. Plastelína a lepidlo ti budú tiež nápomocné pri tvorivých projektoch.
Igelit na lavicu - na organizované ukladanie výkresov a farebných papierov.

Pamätaj, ak si neviete rady, neváhajte a obráťte sa na nás. Ďalšie rady nájdete aj tu na našom blogu OBLOK My vám vždy radi pomôžeme. Tak sa pekne priprav a tešíme sa, že budeme s tebou prežívať všetky tvoje nové školské zážitky!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk