Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Svet farieb

Temperové farby, vodové farby . Kto by ich nepoznal? Tak si vyberte tú svoju. Nezabudnite na výkresy.

Ahoj skolačik!

Dnes ti poviem niečo zaujímavé o dvoch druhoch farieb - temperových a vodových. Tieto farby majú niektoré rozdiely, ale obidve sú super na maľovanie a tvorenie!

Temperové farby sú hustejšie a majú krémovú konzistenciu. To znamená, že sú trochu hrubšie a menej tekuté. Keď ich aplikuješ na papier, zostávajú na mieste a neroztekajú sa ľahko. Je to fajn, pretože s nimi môžeš maľovať na hrubšie povrchy, ako je napríklad kartón alebo plátno. Skvelé, však?
Vodové farby, na druhej strane, majú tekutejšiu konzistenciu. Sú ako voda, čo znamená, že sa ľahko roztekajú a miešajú. Ak ich používaš, budeš potrebovať vodný štetec alebo štetec s vodou, aby si ich na papieri rozpustil/a. S vodovými farbami môžeš maľovať veľmi jemné a farebné obrázky. Táto schopnosť miešania farieb je úžasná, že?
Takže, zhrniem to pre teba! Temperové farby sú hustejšie a skvelé na hrubšie povrchy, zatiaľ čo vodové farby sú tekutejšie a umožňujú ti maľovať jemné a farebné obrázky.

Teraz môžeš vyskúšať obidva druhy farieb a objaviť svoj umelecký štýl. Pýtaj sa svojich učiteľov a rodičov, keby si mal/a nejaké otázky, vždy ti radi pomôžu!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk