Možnosti okamžitej platby a doručenia do 24h

Vernostný program - zľava z každého nákupu

Rozvoz v Martine a Vrútkach na bicykli v deň nákupu 

Kufrík na výtvarnú

Ahoj malý umelec/malá umelkyňa!

Chcem ti povedať o úžasnom kufriku, ktorý môžeš nosiť so sebou do školy, plného výtvarných pomôcok. Vieš, ten kufrik je ako malý pokladový truhlička, ktorá ti umožní objaviť nekonečný svet tvorivosti a fantázie!

V tomto kufrikovi máš všetko, čo potrebuješ na kreslenie, maľovanie a tvorenie. Tu nájdeš farebné ceruzky, pastelky, štetce, vodové farby a akvarel papier. To nie je úžasné? Môžeš si vymaľovať krásne obrázky, kresliť svoje obľúbené postavičky a maľovať farebné krajiny. Tvoja fantázia nemá žiadne hranice!

Kufrik je veľmi praktický, pretože si v ňom môžeš nosiť všetky pomôcky na jednom mieste. Nemusíš sa obávať, že niečo zabudneš, pretože tvoje výtvarné nástroje sú vždy poruke. A keď príde ten správny moment na tvorenie, stačí otvoriť kufrik a nechať sa unášať vlnou tvorivosti.

Tento kufrik ti umožní nielen rozvíjať svoje umelecké zručnosti, ale aj preniesť tvoje nápady a sny na papier. Budeš mať možnosť zachytiť krásu sveta okolo seba a svoje vlastné predstavy.

Takže nezabudni nosiť so sebou svoj kufrik s výtvarnými pomôckami do školy. Bude to tvoj verný spoločník na tvojej umeleckej ceste a obohatí tvoje dňa o zábavu, radosť a kreativitu!

Prajem ti veľa zábavy a inšpirácie pri tvorbe!

Z tejto ponuky vám odporúčame:
Cena od - do:
Zoradenie:

Značka produktu

Filter podľa:
Z tejto ponuky vám odporúčame:
Doprava kuriérom zadarmo
pri nákupe nad 79€
Osobný odber objednávok
v obchodnom dome
Denný rozvoz objednávok
v rámci okresu
Tisíce položiek skladom
pripravených na odoslanie
Doprava kuriérom za 3,49 €
pri nákupe nad 35€
Prepáčte, aktuálne máme skladom iba :productStock ks. Ak potrebujete viac kusov tovaru kontaktujte nás emailom na shop@demro.sk